" Lepszy punkt znaczenia... "  

 

 Powrót do strony głównej

 Kalki termo-transferowe


1.
Kalki woskowe, żywiczne, termo-transferowe

  Taśmy termo-transferowe woskowe są przeznaczone do zadruku etykiet papierowych i nie tylko. Gwarantują one zadruk bardzo wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Wykorzystywane są zarówno w przemyśle ciężkim jak i lekkim. Znajdują zastosowanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Dzięki wysokiej odporności nadruku na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, znajdują się na produkach ze wszystkich branż.

  Kalki termo-transferowe dzielimy na trzy rodzaje ze względu na jakość zadruku. Kalki woskowe są najpopularniejsze i najtańsze, sprawdzają się przy w większości zastosowań, zawsze polecamy klientom skorzystanie w pierwszej kolejności z tej opcji, przed droższymi próbami. Kalki woskowo-żywiczne są tzw. kalkami pośrednimi, bardziej odporne na warunki atmosferyczne i oferujące lepszą jakość nadruku. Kalki czysto żywiczne, stosowane są wszędzie tam, gdzie jakość nadruku jest bardzo ważna i nadruk musi być trwały.

Kalki termo-transferowe dzielimy na:

  • Woskowe
  • Woskowo-Żywiczne
  • Żywiczne
Kalki woskowe ZEBRA, do drukarek termo-transferowych

 Taśmy stampujące (hot-stamping)


2.
Taśmy barwiące, hot-stamping, największy wybór w Częstochowie i okolicach

  Taśmy stampujące używane są w szeroko rozumianym przemyśle i usługach. Nakłada się je za pomocą specjalnych maszyn stampujących, które pod wpływem nacisku lub wysokiej temperatury odbijają nasz zadruk na produkcie.

  Jednym z najbardziej popularnych zastosowań dla folii stampujących jest datowanie produktów. Z przepisów prawa wynika, że każdy produkt spożywczy musi mieć datę terminu przydatności do spożycia, pomocne wtedy są nasze taśmy stampujące dzięki którym można wybić datę zarówno na folii jak i na kartonie.

  Folia stampująca sprawdzi się również w firmach produkcyjnych, za jej pomocą, możemy wybić numer serii lub numer seryjny danego produktu. Pozwoli to na lepszą identyfikację produktu oraz szybsze reagowanie na problemy z niektórymi partiami produktów.

Zajmujemy się również wdrożeniami u naszych klientów, w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Główne zastosowanie taśm do stampowania:

  • Przemysł Spożywczy
  • Produkcja
  • Datowanie produktów
Kalki, taśmy barwiące kolorowe, zielone, czerwone, niebieskie.

 Etykiety,  Kalki,  Druk,  Maszyny  - LabelPoint.pl