" Lepszy punkt znaczenia... "  

 

 Powrót do strony głównej

 

 Etykiety Specjalne


1.
Etykiety na rolce srebrne.

  Jako producent etykiet jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom również etykiety niestandardowe, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Etykiety te przeznaczone są dla klientów, którzy chcą wyróżnić swój produkt.

  Oferujemy szeroką gamę kolorów, wzorów jak również materiałów z których wykonywane są etykiety. Najpopularniejsze z nich to czerwone, niebieskie, zielone, żółte.

  Etykiety foliowe, srebrne, jak i kolorowe. Jeżeli nie znależli Państwo w naszej ofercie właściwej etykiety jesteśmy ją w stanie dla Państwa wykonać.

  Etykiety srebrne świetnie sprawdzą się również jako ozdobny dodatek do produktu, wyróżnią się na tle zwykłych białych etykiet, podkreślając prestiżowe znaczenie sprzedawanego produktu. Są odporne na działanie deszczu, dzięki czemu nie straszne im długie przebywanie na dworze.

  W ofercie posiadamy również etykiety foliowe, są one odporne na wodę, termo-transferowy nadruk jest na nich bardzo trwały. Są one również odborne na uszkodzenia mechaniczne, ciężkie do przerwania.

 • Etykiety srebrne, matowe
 • Etykiety kolorowe - duży wybór kolorowe
 • Etykiety foliowe, białe i przezroczyste
Etykiety kolorowe, niestandardowe.


 Etykiety w Arkuszach A4


2.
Etykiety w Arkuszach A4, Częstochowa Śląskie

  Jesteśmy producentem etykiet uniwersalnych w arkuszach A4 nadających się do zadruku metodą laserową, igłową, INKJET oraz atramentową. Jeżeli nie są Państwo pewni jakiego rodzaju zadruku używacie lub stoicie przed zakupem i zastanawiacie się jakiej technologii użyć zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w doborze najbardziej odpowiedniej techniki.

  Etykiety w formie A4 wykorzystywane są nie tylko w biurach, ale również na produkcji czy w gospodarstwie domowym. Istnieje możliwość wybrania dowolnego rozmiaru na etykiecie A4. Wykonujemy zarówno duże zamówienia jak i małe.

  Najpopularniejsze rozmiary etykiet to 210x297, 210x148, 105x148, 105x99, 105x74, 70x148 oraz całe mnóstwo pośrednich wymiarów. Wytniemy je pod wybrany przez Państwa rozmiar. Pakowane po 100 arkuszy lub mniej lub więcej.

  Na Państwa życzenie mogą posiadać nacięcie z tyłu ułatwiające odklejanie. Nasze etykiety wykorzystywane są niemal w każdej branży. Etykiety pakowane są w opakowanie umożliwiające wielokrotne zamykanie, co wydłuża żywotność etykiet. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zadruku etykiet.

 • Docinamy etykiety na dowolny wymiar
 • Szybki termin realizacji, w Częstochowie i okolicach darmowa dostawa do klienta
 • Chętnie doradzamy i odpowiadamy na nurtujące was pytania
Etykiety w arkuszach A4, Częstochowa


 Podajniki do etykiet


3.
Automatyczny podajnik do etykiet Częstochowa

  Aplikatory stołowe pomagają przyspieszyć i ułatwić proces produkcji w każdej firmie. Pracownik stojący na linii produkcyjnej nie traci czasu na odklejanie etykiety z rolki tylko od razu ma ją podaną i gotową do aplikacji. Zapobiega to również zgnieceniu lub zniszczeniu etykiety.

  Liner (część spodnia etykiety jest nawijana niezależnie na wałek, który znajduje się na dole aplikatora). Zabieg ten pozwala na utrzymanie stanowiska pracy w czystości i zapobiega ewentualnemu poślizgnięciu się.

  Maszyna posiada również wbudowany licznik, dzięki któremu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować produkcję i łatwo dzielić partię towaru na serię. Regulacja prędkości pozwala na dostosowanie jej do każdej wielkości etykiety.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani, z chęcią przeprowadzimy prezentację w siedzibie naszej firmy, jeżeli są Państwo z Częstochowy lub okolic oferujemy bezpłatne szkolenie u nas, oczywiście nasza pomoc techniczna jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

 • Ułatwiają i przyspieszają aplikację etykiet
 • Zapobiegają uszkodzeniu, ubrudzeniu się etykiet
 • Wbudowany licznik pozwala na kontrolę procesu produkcji
Automatyczne nawijarki do etykiet


 Nawijarki do etykiet


4.
Nawijarki do etykiet, Częstochowa, śląskie

  Nawijaki do etykiet usprawniają i przyspieszają pracę, ich głównym celem jest nawijanie zadrukowanych etykiet prosto z drukarki na gilzę. Nawijak za pomocą sprzęgła, dostosowywuje prędkość nawijania do prędkości nadruku z maszyny automatycznie, dzięki czemu obsługa maszyny jest niesamowicie prosta i intuicyjna.

  Nawijak usprawnia pracę, w czasie drukowania się etykiet, osoba obsługująca nawijarkę lub drukarkę może zająć się innymi obowiązkami. Szerokość nawijanej etykiety jest regulowana. W zestawie dołączone są 3 różne adaptery, dzięki czemu jest możliwość nawijania na 3 najpopularniejsze rozmiary gilz.

  Nasz najbardziej uniwersalny i popularny nawijak do etykiet marki GODEX model T10 jest w stanie nawijać etykiety o maksymalnej szerokości 119mm. Wbudowana dioda LED informuje o stanie pracy urządzenia. Wbudowany system zapobiega przegrzaniu się silniczka do nawijania etykiet.

  W naszej hurtowni w Częstochowie przy ul. Dickensa 5 możecie Państwo zobaczyć na żywo w akcji nasz nawijak. Na miejscu posiadamy również inne maszyny i pełny wybór etykiet na rolce i w arkuszach.

 • Przyspieszająs proces produkcji
 • Pozwalają zachować czystość na stanowisku pracy
 • Nawijak wyręcza nas w procesie odbierania zadrukowanych etykiet
Nawijarki do etykiet, śląskie, Częstochowa


 Etykiety,  Kalki,  Druk,  Maszyny  - LabelPoint.pl